Edició 2005


- Programació
'05
Activitats
- Fotos
- Cartells marató
- Preus, transports
- Webs de interès

-----------------------

-----------------------

- Minimaratón
-----------------------

-----------------------



-----------------------




 

   Programació dijous 16:

 

19.30 Los grandes transparentes 
          Dir.  Jaime Brañas    Barcelona 27:00 min
20.00 Martians go home/La venganza de Sara Clockwork 
          Dir. Dani Moreno Olesa de Montserrat 20:00 min
20.20 La jugada 
          Dir. Miquel Carrillo - Oriols Bruix Barcelona      08:00 min
20.30 Delenda est Genesis 
          Dir. Rafa Dengrà    Cerdanyola del Vallès 19:58 min
20.50 Bela Lugosi ha muerto 
          Dir. Joaquín Vallet Rodrigo  Cullera (Valencia) 14:57 min

Descans-----------------------------------------------------------------

21.15 Domicilio habitual 
          Dir. R. Robles Rafatal    Màlaga 15:00 min
21.30 La noche boca arriba 
          Dir. Rubén Marquerie Madrid 13:00 min
21.45 Victor y la máquina    
          Dir. Carlos Talamanca Madrid 09:00 min
21.55 Ciclop 
          Dir.  Marcel Cifré Pérez Barcelona 17:00 min
22.15 Tierra de Congrios 
          Dir. Marcel Cifré Pérez   Barcelona    00:45 min
22.15 Exist 
          Dir. Ernest Romero   Sant Joan de Vilatorrada (Barcelona)  20:00 min
22.35 Bussines 
          Dir. Sergi Sampere Badalona14:00 min

Descans---------------------------------------------------------

22.55 Nuala            
          Dir. Miguel Mulero   L’Hospitalet del Llobregat    19:00 min.
23.15 El frasco 
          Dir. Sebastián Lannepoudenx  Argentina     01:04
23.20 Las pijas que hicieron Uija    
          Dir. Paulo Morgue    Cerdanyola del Vallés 14:00 min
23.35 Lamento de escritor 
          Dir. Oriol Minguet Cámara   Barcelona 10.00 min
23.35 Rackets 
          Dir. Gerard López   Matadepera 10.00 min
23.45 Snuff Movie 
          Dir.James J. Wilson   Manacor 05.00 min
23.50 Yoshimo 
          Dir. James J. Wilson Manacor 04.00 min
23.55 Transición 
          Dir. Rebecca Gil Archilés Hospitalet de Llobregat 05.00 min
24.00 La cena 
          Dir. Fouad Bousnani Barcelona 04.15 min
24.05 El abismo 
          Dir. Ignasi Moreno Barcelona 15.00 min


   Con la col·laboració de:

LLANTERNA MÀGICA RANDOM ROL SILMARIL  ARCADIA FIGHTERS ARCADIA FIGHTERS

Counter
ENLLAÇ SANTS 3 RADIO SUBFILMS