COTXERES-CASINET    Espai d'art
AJUNTAMENT
AJUNTAMENT DE BARCELONA DISTRICTE SANTS-MONTJUÏC
             
     
       
       

 

Guanyadors Concurs Art-Jove 2020

 

 

 

 

 

1r premi

 

"LA IL·LUMINACIÓ II

D’Edgar Duch Miret

 

 

 
 

 

 

 

2n premi:
 

HAMARITA

De David Collantes Caballero



 

 



 

 

 

 

Premi popular
 

“LA CREACIÓ DEL PECAT”

De Lúa Ortiz Rey

 

 

 

 

 

Guanyadors Concurs Art-Jove 2019

 

 

 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

1r premi
 

ENFADAT

d’Aaron Pérez Silva

 

 

 
 







 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2n premi:
 

LILITH

de Gerard Vila Sanjuan “GYUK”

 

 




 
   


 

 

Premi popular
 

CAPVESPRE”

de Carla Masclans Rodríguez

 

 

 



Guanyadors Concurs Art-Jove 2018

 
   

 

 

 

   

1r premi
 

RETRAT

de Ondina Oliva Gibert

 

 
   

 

 

 

 

2n Premi:
 

Y DESPUÉS QUE?

de Nebil Riadh Gassi

 

 
   

 

 

 

 

 

Premi popular
 

CÍCLIC

de Lúa Ortiz Rey

 
 
 



Guanyadors Concurs Art-Jove 2017

 
   

 

 

 

   

1r premi
 

BOSC NEGRE”

de Xavier Roda Pereira

 

 
   

 

 

 

 

2n Premi i premi popular:
 

“COUNTING PARTICLES”

de Lídia Manita Martínez Pakkete

 

 
   

 

 

 

 

 

Accèssit
 

“FEIGNING YOUR PRESENCE (PRESENCIA FINGIDA)”

de Mireia Tysoe Mascaró

 
 
 



Guanyadors Concurs Art-Jove 2016

 
   

 

 

 

   

1r premi

ENTRADA MODERNISTA

Aïda Mauri

 

 
   

 

 

 

   

 

2n premi

 

SENYES DE LA MODERNITAT

 

Gonzalo Rodríguez 

 

 
   

 

 

Accèssit

 

VERGUENZA DE AMAR

 

Pati Baztan

 
 

 

 

 



PREMI POPULAR

 

LULA



Diana Pardo


 

 
 


Guanyadors Concurs Art-Jove 2015

 

 
 



 

 


Primer premi : “MEMÒRIA HERMAFRODITA”

d'Eduard Anta Gispert

 
 

 
 

2n premi "LA BURLA 2"

de Susana Suniaga Marín

 
 


 
 


Accèssit "LA HERIDA"

de Celeste Trotta

 


 
 



Accèssit. "ABSTRACCIÓ NATURAL I"

de Pati Baztán Fábregas

 
 


 

 



Premi popular d'Art Jove 2015

"SUEÑO ASTRAL"

de Laura Duarte

 

  

    Guanyadors Concurs Art-Jove 2014

 

 
 

 

Primer premi : “DURAMEN”

de Mario Molins

 
 

 

2n Premi:

“CONSTRUIR I DESTRUIR (Black & White)”
de Josep Lluís Manen

 
 

 

Premi del públic Art Jove 2014

 

POESIA A FLOR DE PELL

Lucas Pascual Miralles

 
 

 

 

1er Accèssit

“CONEXIÓN”
de Carlos Garcia Sánchez

 
 

 

   Guanyadors Concurs Art-Jove 2013


 
 

 

 1er premi

"Cabeza 1"

de MARINA RUBIO

 
 

 

2on premi

"Decadència"

de SAMUEL DELGADO

 
 

 

1er Accèssit

"La dona casa"
 
de GERORGINA  CONTEL

 
 

   

2on Accèssit

"Aparellament biològic"
 
de CARLES AZCÓN

 
 

 

 

1er Accèssit

"El miedo a lo desconocido"

de YAIZA POZO

 

 

   Guanyadors Concurs Art-Jove 2012


 
 

 

 1er premi

“DOS ES UNO Y UNO SON DOS”

de Zuzana Durisková

 
 

 

   

2on premi

“NIT DE BARCELONA”

d’Albert Gimenez Torrent

 
 

   Guanyadors Concurs Art-Jove 2011


 
 

 

 1er premi

"EL RASTRE"

de Judit Andreu Valls

 
 

 

 

2on premi

Instal·lació: "PER COSES AIXÍ LA GENT ES MEDICA

d'Anna Turellols Figueras

 

  

   Guanyadors Concurs Art-Jove 2010


 
 

MAYRA LUZ

   

 

 1er premi

Mayra Luz Lagunes 

 
 

 

   

 

2on premi

Col·lectiu Nemónides

 

 

  

   Guanyadors Concurs Art-Jove 2009


 
 

 

   

 

 

1er premi

Berta Baliu 

 

   
 

   Guanyadors Concurs Art-Jove 2008


 
 

     

 

1er premi


Isabel Blanco

 

 
   
 

     

 

2on premi

Hanamaro Chaki

 

 
   
       
       
       
   

 

 

Edicions anteriors

       
             
             
             
SECRETARIAT D'ENTITATS SHB